Blog

Boyun Askı İpi Garfik ve Kart Askı İpi Pdf Çalışması

Boyun askı ipi kalıbı Desenleri kart askı ipi kalıpları için bizden destek alabilirsiniz. Boyun askı ipi dizaynını oluşturmak için kalıp ve kart askı ipi ebatları için grafik ekibimizden destek alabilirsiniz. Baskılı iplerde kalıp elinizde yok ise dizaynınızı bize iletin dizgileri biz sizin için yapalım.

Boyun Askı İpi

Baskılı Yaka Kartı İpi Üretimi ve Teslimi

Baskılı yaka kartı ipleri türkiyenin her yerine vereceğiniz adreslere kargo ile teslim ediyoruz. Üretimini kendi firmamızda uzman ekibimiz ile yapıyoruz, İstanbul merkezli üretim yapan karttime türkiye de her ilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Boyun Askı İpi

Baskılı Boyun Askı İpi Fiyatları

Logo baskılı olarak üretilen boyun askı ipleri yaka kartı askı ipleri için fiyatlarımız vereceğiniz iplerin özelliklerine göre ve iplerin adetlerine göre belirlenecektir. Boyun iplerinde ara kilit, emniyet kilidi, Maşa , Akrep kanca, Metal ara kilit gibi özellikler fiyatı belirleyen özelliklerdir. Ürünler için fiyat alımını müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sağlayabilirsiniz.

Boyun Askı İpi

Kimlik Kartı Boyun Askısı Kullanım Alanları

Kimlik Kart Askı İpleri Kimlik kartı kullanım alanları genelde kurumsal firmalarda ve kalabalık işletmelerde personel tanıtımı veya firma tanıtımı amaçlı kullanılır. Kişi görev tanımı veya çalıştığı bölgeleri belirtir ve kişilerin birbirlerini tanımalarını sağlar. Kimlik Kart Askıları bu kartların boyunda kullanımını sağlayan ara kart aksesuarlarından bir modeldir.

Boyun Askı İpi

Yaka İpi Üretimi Yapan Firmalar

Personel Yaka ipi üretimi Yaka ipi üretimini yapan firmalardan birisi olarak müşterilerimize en uygun fiyatlara en kaliteli ürünleri hazırlıyoruz. Yaka ipleri logo baskılı olarak üreten firmamız sizlere profesyonel çözümler sunuyor. Yaka ipi hakkında bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Boyun Askı İpi